100% דיסקרטיות מובטחת


פרטיותכם חשובה לנו וחשבנו על על פרט איך לבצע את העיסקה באופן הדיסקרטי ביותר !
 
אתר BigPenisForEver.co.il יודע ומבין את עניין הפרטיות והדיסקרטיות אשר הלקוחות מבקשים, ומתנהג בהתאם! אנחנו מתחייבים לכך שלעולם לא יהיה ניתן לקשר אותך אל האתר שלנו, ובטח שלא אל המוצר אותו רכשת.! ואיך זה עובד?
 
שלב 1 - חיוב בכרטיס אשראי בדיסקרטיות מלאה !
(במידה והזמנת דרך מזומן בזמן אתה יכול להתעלם מסעיף זה)

אתם בטח תצפו שבחיוב כרטיס האשראי שלכם יופיע שם האתר שממנו רכשתם את המוצר, אז ממש לא, בפירוט חיוב האשראי יופיע "אס.א.שיווק" - לכם יש מושג מה זה? יפה, אז בטוח למי שיסתכל בפירוט חיוב האשראי לא יהיה מושג - זה יכול להיות רכישת נעליים, משקפיים, שעון וכל דבר אחר..

שלב 2 - אריזה דיסקרטית !
 
לאחר אישור ההזמנה שלך, בין אם זה באשראי או במזומן, אנחנו בודקים את המוצר שהוא תקין, סוגרים אותו בתוך אריזה חומה סגורה (כמו של טלויזיות), סוגרים אותו חזק עם סלוטייפ על מנת שלא יהיה ניתן לפתוח אותו אפילו, ורק לאחר מכן שולחים אותו. שימו לב - אריזה חומה גדולה, יכול להיות כל דבר - מי יכול לקשר אותך אל המוצר?

שלב 3 - משלוח
 
ניתן לקרוא את כל האפשרויות של המשלוחים שלנו בעמוד "משלוחים". זה באמת לא משנה באיזה סוג של משלוח תבחרו - הכל יהיה דיסקרטי, לא יהיה ניתן לדעת מה יש בחבילה לאחר שהיא סגורה באריזה חומה גדולה. לשום חברה אין זכות לפתוח את המוצר, זה פגיעה בפרטיות.
 
אין יותר שלבים, המוצר הגיע אלייכם, ובדיסקרטיות מלאה!
למידע נוסף \ שאלות \ סוגיות - אנחנו כאן - התקשרו בכל עת ונשמח לענות לכם בכל עת
מאמרים אחרונים באתר:
איבר מין גדול יותר משמעותי