משלוחים - כל האפשרויות והמידע


בעמוד זה תוכלו לקבל מידע אודות אפשרויות המשלוחים שלנו. אנחנו עושים את מירב המאמצים על מנת לתת לכם את כל האפשרויות.
 
משלוח רגיל בדואר רשום
 
משלוח דיסקרטי דרך "דואר ישראל"  (ניתן לקרוא על אופן השליחה בעמוד דיסקרטיות). המוצר יגיע אלייכם בין יום ל-3 ימי עסקים, תקבלו ספח הביתה שמחכה לכם חבילה בדואר, ותוכלו לאסוף אותה מהסניף הקרוב לביתכם.
 
יום לאחר ביצוע ההזמנה ניתן להתקשר אלינו על מנת לקבל את מספר המשלוח - ולבדוק באתר של הדואר מה מצב ההזמנה.
 
משלוח אקספרס בדואר רשום - בתוספת של 29 ש"ח
 
בדומה ל"משלוח רגיל בדואר ישראל", רק שהשליחות לוקחת עד 2 ימי עסקים לכל היותר. שירות של דואר ישראל - לא קשור אלינו בשום דרך.
 
יום לאחר ביצוע ההזמנה ניתן להתקשר אלינו על מנת לקבל את מספר המשלוח - ולבדוק באתר של הדואר מה מצב ההזמנה.
 
איסוף עצמאי מהחנות
 
החנות שלנו נמצאת בת"א - ניתן להגיע לקחת את המוצר ישירות דרך החנות, ובכך גם לראות אותו בעיניים, לחוש אותו ולקבל קצת טיפים מאיתנו. ניתן לשלם באשראי דרך האתר, ואז לאסוף אותו, או להגיע ולשלם עליו בחנות באשראי \ מזומן, לשיקולכם.
 
משלוח באמצעות שליח שלנו - בתוספת 49 ש"ח
לתושבי ת"א והסביבה בלבד!
 
שליח שלנו יצא מהחנות על מנת לספק את המוצר עד אלייך, אפשרות זאת בתוספת 49 ₪ והיא דורשת תיאום מראש ! יש לתאם איתנו טלפונית את ההזמנה - השליח שלנו יגיע בתווך של 3 שעות אל מקום שאתה תגיד. לדוגמא, במידה ואתה בעבודה בין 8 בבוקר עד 4 בערב, זה מעולה. במידה ואתה נמצא אצל חבר בין 2 בצהריים-עד 3 בצהריים זה לא טוב ! השליח שלנו עושה משלוחים רבים, וצריך זמן מרווח בין משלוח למשלוח.
 
משלוח באמצעות חברת משלוחים חיצונית - בתוספת כספית - צרו קשר
 
אתם רוצים לקבל את המשלוח על ידי שליח ואתם לא מאיזור המרכז? אנחנו עובדים עם מספר חברות שונות של שליחויות כגון "כץ" אשר מספקות שירותי שליחים בכל הארץ, פנו אל צוות שירות הלקוחות על מנת לקבל מידע נוסף לגבי אפשרות זאת - העלות שונה עבור כל איזור בארץ, וזמן המשלוח הוא שונה.
 
 
במידה ואתם מזמינים און ליין - בעמוד הרכישה המאובטח שלנו ישנו שדה "הערות" לגבי הזמנה - רישמו הערות לגבי המשלוח עם ישנם. ניתן לפנות אלינו בכל עת לקבלת מידע נוסף, לביצוע ההזמנה או לקבלת ייעוץ - אנחנו כאן בשבילך.

 

מאמרים אחרונים באתר:
איבר מין גדול יותר משמעותי